Grafisk mapp ´´Japan 1987´´
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRAFISK MAPP, ´´Japan 1987´´, Leonard Gustafssons Bokbinderi, Stockholm, bestående av 9 grafiska blader bla Ruth Goldmann-Grosin, ´´Veronica´´, etsning samt Hasse Hasselgren ´´Nike´´ etsning, bladstorlek ca 30x21 cm
Obetydligt slitage
591803
2018-11-23