Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 18/1900-tal, huggen stenskiva, beslag i mässing, fanerad med olikaträslag, höjd ca 83, 85x47 cm, nyckel finns
Slitage, delvis äldre delar, skiva med nagg/lagningar, smärre fanerbortfall, maskstugen
591804
2018-11-23