Josef Frank soffbord Firma Svensk Tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, 1900-talets mitt, formgiven 1936, Firma Svensk Tenn, modell nr 774, mahogny och fanérad i mahogny, höjd ca 50, 70x60 cm

Bruksslitage, märken, repor, fanéring på skivan är något uttorkad

591805

2018-11-22