Josef Frank soffbord Firma Svensk Tenn
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, 1900-talets mitt, formgiven 1936, Firma Svensk Tenn, modell nr 774, mahogny och fanérad i mahogny, höjd ca 50, 70x60 cm
Bruksslitage, märken, repor, fanéring på skivan är något uttorkad
591805
2018-11-22