Salongsbord Art Deco
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets andra kvartal, art deco, stomme fanerad i olika träslag, bl.a rot och björk, på bonad pelarfot, höjd ca 66 cm, skivans diameter ca 80 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
591809
2018-11-21