Salongsbord Art Deco

Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets andra kvartal, art deco, stomme fanerad i olika träslag, bl.a rot och björk, på bonad pelarfot, höjd ca 66 cm, skivans diameter ca 80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

591809

2018-11-21