Skrivbordsutensilier silver emaljarbete 1920-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSUTENSILIER, 4 dlr, silver, emaljarbete, CG Hallberg, Stockholm, 1926, bestående av: läskvagga, ställ, 2 burkar, höjd ca 1,5-5 cm, total vikt inklusive delar med blandmaterial ca 320 g

Emaljskador

591826

2018-11-29