Andreas Wargenbrant The winner takes it all Sport

Såld för:

30 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld brons, skyltmärkt och numrerad 3/10, ca 105 x 105 cm

591829

2018-11-25