Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1700-tal, rokoko, provinsarbete, fanérad i bla valnöt, beslag i mässing, höjd 81, 102x59 cm, nyckel finns
Renoverad och kompletterad, skiva med lagning, sprickor
591832
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här