Byrå rokoko
2018-11-24
591832
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 1700-tal, rokoko, provinsarbete, fanérad i bla valnöt, beslag i mässing, höjd 81, 102x59 cm, nyckel finns
Renoverad och kompletterad, skiva med lagning, sprickor