Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROY LINDQVIST (1930-1987): "Utroparen", signerad och daterad Roy Lindqvist 1966 a tergo, olja på duk, ca 147x115 cm
591860
2018-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här