Roy Lindqvist oljemålning

Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROY LINDQVIST (1930-1987): "Utroparen", signerad och daterad Roy Lindqvist 1966 a tergo, olja på duk, ca 147x115 cm

591860

2018-11-21