Wilhelm Vilkrist oljemålning

Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM VILKRIST (1887-1972): Stockholmsmotiv, signerad W Vilkrist, olja på duk, ca 52x43 cm

Ram med skador

591862

2018-11-21