Eric Hansen oljemålning

Eric Hansen oljemålning
Eric Hansen oljemålning
Eric Hansen oljemålning
Eric Hansen oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC HANSEN (född 1930): "Havets snäckor", monogramsignerad EH, a tergo fullsignerad och betitlad, olja på duk, ca 100 x 100 cm

591867

2018-11-21