Porträtt av James Dixon oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av James Dickson (1748-1826) efter äldre förlaga, olja på duk, ca 79x68 cn

591874

2018-11-24