Soffa kolonialstil

Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, kolonialstil, teak, genombruten rygg och karmar, sitthöjd ca 47, längd 192cm

Torrsprickor, ytskador

591875

2018-11-26