Monterskåp 1900-tal

Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets början, ek samt glas, 3 hyllplan, höjd 185, 186x67 cm

PROVENIENS: Statens Historiska Museer, Nationalmuseum

Slitage, nyckel saknas

591880

2018-11-22