Byrå, boullearbete
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, boullearbete, Frankrike, 7 lådor, svartlackerad, fanerad med inläggningar av mässing samt beslag i form av voluter, höjd 132, 56x40
Bruksslitage, skador och smärre fanérbortfall
591891
2018-11-21