Byrå, boullearbete

Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete
Byrå, boullearbete

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, boullearbete, Frankrike, 7 lådor, svartlackerad, fanerad med inläggningar av mässing samt beslag i form av voluter, höjd 132, 56x40

Bruksslitage, skador och smärre fanérbortfall

591891

2018-11-21