Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FAGERLUND (1915-2011), bordslampa, Orrefors, 1960-tal, glas, underfång i blått, signerad Orrefors RD 1319, höjd ca 65 cm inkl skärm
591892
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här