Carl Fagerlund bordslampa

Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

CARL FAGERLUND (1915-2011), bordslampa, Orrefors, 1960-tal, glas, underfång i blått, signerad Orrefors RD 1319, höjd ca 65 cm inkl skärm

591892

2018-11-27