Von Schantz färglitografi

Von Schantz färglitografi
Von Schantz färglitografi
Von Schantz färglitografi
Von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHLIIP VON SCHANTZ (1928-1998): Högaffel, signerad och daterad v. Schantz -77, färglitografi, bildstorlekca 55x30 cm

591893

2018-11-24