Von Schantz färglitografi
2018-11-24
591893
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHLIIP VON SCHANTZ (1928-1998): Högaffel, signerad och daterad v. Schantz -77, färglitografi, bildstorlekca 55x30 cm