Lars-Gunnar Nordström färgserigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014), konkret komposition, signerad L-G Nordström, numrerad 96/110, serigrafi, ca 52 x 26 cm

591906

2018-11-24