Gustaf Söderberg stockholmsmotiv gouache

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF SÖDERBERG (1799-1875): Vy mot riddarholmskyrkan, Stockholm, monogramsignerad GS, otydlig datering, gouache, ca 15x11,5 cm

Delvis med smärre krackeleringar/färgbortfall, smärre retusch

591907

2018-11-21