Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets början, bemålad ek samt glas, höjd 185, 185x67 cm
PROVENIENS: Statens Historiska Museer, Nationalmuseum
Låst, nyckel fast i låset, slitage, spricka i glas
591908
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här