Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIE-LOUIS (DE GEER BERGENSTRÅHLE) EKMAN (född 1944): "Venus och en Baertling", signerad och daterad M.L De Geer Begenstråhle 1980, 31/70, färgseriegrafi, ca 53x79 cm
591911
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här