Marie-Louis de Geer Bergenstråhle

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIE-LOUIS (DE GEER BERGENSTRÅHLE) EKMAN (född 1944): "Venus och en Baertling", signerad och daterad M.L De Geer Begenstråhle 1980, 31/70, färgseriegrafi, ca 53x79 cm

591911

2018-11-24