Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEPANNA, 1800-talets första hälft, koppar, mustachfäste, bär mästarstämpel, höjd inkl hänkel ca 29 cm
Enstaka bucklor, porer, tennlödning vid pip
591917
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här