Kaffepanna 1800

Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800
Kaffepanna 1800

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNA, 1800-talets första hälft, koppar, mustachfäste, bär mästarstämpel, höjd inkl hänkel ca 29 cm

Enstaka bucklor, porer, tennlödning vid pip

591917

2018-11-24