Olga Raphael Hallencreutz

Olga Raphael Hallencreutz
Olga Raphael Hallencreutz
Olga Raphael Hallencreutz
Olga Raphael Hallencreutz
Olga Raphael Hallencreutz
Olga Raphael Hallencreutz

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLGA RAPHAEL-HALLENCREUTZ (1887-1967): Båtar i hamn, olja på pannå, signerad Olga Raphael Haz?, 19x24 cm

591918

2018-11-24