Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1979, olja på duk, ca 24x19 cm
591920
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här