Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1979, olja på duk, ca 24x19 cm

Zustandsbeschreibung

591920

2018-11-24