Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1979, olja på duk, ca 24x19 cm
Zustandsbeschreibung
591920
2018-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner