Picasso Le Bouquet

Picasso Le Bouquet
Picasso Le Bouquet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, pappret märkt "Editions combat pour la paix Copyright S.P.A.D.E.M Paris", färglitografi, ca 65x49,5 cm

591937

2018-11-24