Georg Oddner fotografi
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
GEORG ODDNER (1923-2007), El Toro,
stämpelsignerat á tergo, ca 50 x 40 cm, oramat
PROVENIENS: Gåva till nuvarande ägare far
Repor, märken, revor i vänstermarginalen, hål efter häftstift, linje över mulen i kopian
591940
2018-11-21