Thomas Strömdahl oljemålning

Thomas Strömdahl oljemålning
Thomas Strömdahl oljemålning
Thomas Strömdahl oljemålning
Thomas Strömdahl oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS STRÖMDAHL (född 1952): Järnstaketet vid S:t Petri Läroverk på Fersens väg, Malmö, signerad och daterad T Strömdahl -84, olja på duk, ca 77x58 cm

591949

2018-11-21