David Ahlqvist oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAVID AHLQVIST (1900-1988): Höstmotiv, monogramsignerad och daterad DA -75, olja på pannå, ca 35x26 cm
Kuntoraportti
591960
Päivämäärä:
2018-11-21