Göran Dahl färglitografier

Göran Dahl färglitografier
Göran Dahl färglitografier
Göran Dahl färglitografier
Göran Dahl färglitografier
Göran Dahl färglitografier
Göran Dahl färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖRAN DAHL (född, 1944), 3 st, kompositioner i blå, röd samt lila, färglitografier, signerade ´´Göran Dahl´´, numrerade 12/100, bladstorlek ca 91x63 cm

Oramade, smärre slitage, marginal av en med reva (ca 1 cm)

591972

2018-11-23