Marin oljemålning

Marin oljemålning
Marin oljemålning
Marin oljemålning
Marin oljemålning
Marin oljemålning
Marin oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, kustmotiv med segelbåtar, sannolikt England, signerad J. Rogers, olja på duk, ca 51x76 cm

Smuts

591981

2018-11-21