Marcel van Zuhlen Strüver Spain

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARCEL VAN ZUHLEN STRÜVER (född 1969): "Incident in Spain I", signerad Marcel, numrerad 316/350. Oramat blad 69x48 cm

591984

2018-11-21