Ytterfoder, 1 par, Doulton Lambeth Silicon

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

YTTERFODER, 1 par, keramik, saltglaserat, stämplade Doulton Lambeth Silicon, England, höjd ca 17 cm, 17 diameter

Zustandsbeschreibung

bruksslitage

592001

2018-11-21