Slaglåsgevär I. Hollis & Sons

Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons
Slaglåsgevär I. Hollis & Sons

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-talets andra hälft, I Hollis & Sons, valnöt, total längd ca 117 cm

Äldre skador och lagningar

592008

2018-11-21