Bord senempire

Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATENIENBORD, 2 st., snarilka, 1800-talets andra hälft fanerade med valnöt, svarvade pellare, låda i sarg, på hjul, höjd ca 76, 51x34 cm

Ostadiga, slitage

592015

2018-11-22