Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATENIENBORD, 2 st., snarilka, 1800-talets andra hälft fanerade med valnöt, svarvade pellare, låda i sarg, på hjul, höjd ca 76, 51x34 cm
Ostadiga, slitage
592015
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här