Pallar, 1960/70-tal

Pallar, 1960/70-tal
Pallar, 1960/70-tal
Pallar, 1960/70-tal
Pallar, 1960/70-tal
Pallar, 1960/70-tal
Pallar, 1960/70-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALLAR, ett par, 1960/70-tal, stomme av vitmetall, sitsar klädda i svart konstläder, höjd ca 40 cm, diam ca 40 cm

bruksslitage

592027

2018-11-27