Märklin tåganläggning spår H0
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, bestående av: ånglok CM 800, ånglok "89066", sovvagn 346/3, bagagevagn 346/4, personvagn 346/1, godsvagn 307, öppen godsvagn samt en personvagn 4 växlar, ca 90 rälsbitar, 3 ställputtar, transformator
Slitage, skador
592031
2018-11-24