Märklin tåganläggning spår H0

Märklin tåganläggning spår H0
Märklin tåganläggning spår H0
Märklin tåganläggning spår H0
Märklin tåganläggning spår H0
Märklin tåganläggning spår H0
Märklin tåganläggning spår H0

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, bestående av: ånglok CM 800, ånglok "89066", sovvagn 346/3, bagagevagn 346/4, personvagn 346/1, godsvagn 307, öppen godsvagn samt en personvagn 4 växlar, ca 90 rälsbitar, 3 ställputtar, transformator

Slitage, skador

592031

2018-11-24