Hermes emaljskylt Sport

Hermes emaljskylt Sport
Hermes emaljskylt Sport
Hermes emaljskylt Sport
Hermes emaljskylt Sport

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HERMES, EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, AB Nymans Verkstäder Upsala, höjd 100 cm, bredd 61 cm

Smärre slitage

592033

2018-11-25