Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HERMES, EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, AB Nymans Verkstäder Upsala, höjd 100 cm, bredd 61 cm
Smärre slitage
592033
2018-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här