Uppläggningsfat 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

UPPLÄGGNINGSFAT/ SKÄRBRÄDA, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, teak, vitmetall, i form av lax, längd ca 88 cm

Kuntoraportti

Brukslitage

592040

Päivämäärä:

2018-11-22