Uppläggningsfat 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
UPPLÄGGNINGSFAT/ SKÄRBRÄDA, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, teak, vitmetall, i form av lax, längd ca 88 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
592040
Päivämäärä:
2018-11-22