Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, pallar, 1 par, 1920/30-tal, barockstil, bestat ek, svarvade detaljer, sitsar i rotting, sitthöjd 44 cm
Rotting med skador
592044
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här