Brickbord 1800-tal

Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1800-talets andra hälft, underrede i björk, bricka i furu, höjd 76, 81x52 cm

Skador och slitage

592048

2018-11-22