Hugo Simberg
Klubbat för:
2 400 EUR
Arviointi
3 000 EUR
Kuvaus
HUGO SIMBERG (1873-1917) Nakenmodell, olja på träpannå, signerad, målning a tergo, 21,5x11,5 cm
Kuntoraportti
592051
Päivämäärä:
2018-12-03