Hugo Simberg

Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg
Hugo Simberg

Klubbat för:

2 400 EUR

Arviointi

3 000 EUR

Kuvaus

HUGO SIMBERG (1873-1917) Nakenmodell, olja på träpannå, signerad, målning a tergo, 21,5x11,5 cm

Kuntoraportti

592051

Päivämäärä:

2018-12-03