Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): ´´På besök´´, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1980, numrerad 57/150, utan titel, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1978, numrerad 53/150, färglitografier, bladstorlek ca 60.5x74 cm och 75.5x58 cm

Smärre slitage

592061

2018-11-23