Vinkylare samt ishink 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINKYLARE, ISHINK, 1900-talets andra hälft, förgylld samt försilvrad metall, invändigt med plasthölje, höjd 14 resp 17, innerdiameter ca 10-14 cm

Bruksslitage

592073

2018-11-24