Skulptur Ryssland 1800-tal

Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal
Skulptur Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VASSILY YACOVLEVITCH GRATCHEV (1831-1905): liggande jägare, signerad, gjutarstämpel Fabr. C.F Woerffel, höjd ca 12,5 cm

592075

2018-11-22