Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): ´´De kommer och går´´, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1980, numrerad état II, 11/75, ´´100 mélodies de libres´´, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1980 och numrerad 94/150, färglitografier, bladstorlek ca 61x81 cm och 83x60.5 cm

´´De kommer och går´´ med några mindre fläckar,

592080

2018-11-23