Endre Nemes färglitografier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): ´´Renässans oro´´, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1980, numrerad 29/150, utan titel, signerad ´´Endre Nemes´´, numrerad HC 3/30, färglitografier, bladstorlek ca 61x61 cm och 62x71 cm
Smärre slitage, några mindre vek i marginaler
592088
2018-11-23