Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): ´´Renässans oro´´, signerad ´´Endre Nemes´´, daterad 1980, numrerad 29/150, utan titel, signerad ´´Endre Nemes´´, numrerad HC 3/30, färglitografier, bladstorlek ca 61x61 cm och 62x71 cm

Smärre slitage, några mindre vek i marginaler

592088

2018-11-23