Koppar Kina 1800-tal

Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal
Koppar Kina 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPP med fat 6 st., porslin, Kina, 1800-tal, underglasyrblått, skålens höjd 5,5, diameter 15 cm

Sprickor, nagg

592089

2018-11-22